Tasta powstała w 1986 roku. W 1989 roku jako jedna z pierwszych firm w Polsce rozpoczęła produkcję rolet tekstylnych. Głównym obszarem działania naszej firmy jest produkcja systemów osłon okiennych skierowana do odbiorcy detalicznego, instytucjonalnego oraz hurtowego.

Tasta Pro to dynamicznie rozwijająca się firma. Dążymy do podnoszenia naszej efektywności i konkurencyjności. Chcemy być jak najlepszym partnerem dla naszych klientów, oferując skuteczne, innowacyjne oraz dopasowane do ich potrzeb produkty i rozwiązania zwiększające komfort, funkcjonalność i wartość użytkową małej i dużej architektury. Zbudowaliśmy solidną markę gwarantującą stałą obecność na rynku i zapewniającą ciągłość naszych produktów.

Nasza oferta obejmuje profesjonalne doradztwo, pomiar, wykonanie, dostawę oraz montaż wewnętrznych i zewnętrznych systemów osłonowych. Nasze systemy mogą być wykorzystywane zarówno w dużych realizacjach, takich jak: hotele, biurowce, szpitale i banki, jak również w małych projektach domów jednorodzinnych i apartamentów. W portfolio dostępne są m.in. rolety tekstylne wolnowiszące, rolety w kasecie, żaluzje pionowe Vertical, żaluzje poziome aluminiowe i drewniane czy plisy okienne.

Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania.

Nasz sukces w liczbach


Zaufało nam już

Firm, architektów

NAJDROŻSZA INWESTYCJA

ZREALIZOWANE

dużych inwestycji

Jesteśmy

lat na rynku

Szeroka oferta dla ciebie


Szeroka oferta osłon okiennych to główny wyróżnik naszej firmy, który daje nam możliwość zaoferowania produktów do całego domu.

Dla nas najważniejszy jest klient – jesteśmy świadomi, iż istnienie naszej firmy oraz sukces zależy od tego, jak dobrze odpowiadamy na jego potrzeby.

Pragniemy by nie tylko dostarczać najwyższej jakości produkty, lecz także być ekspertem we wszystkich kwestiach. Nasza wiedza branżowa, poparta wieloletnim doświadczeniem, nie tylko nas uprawnia, lecz także zobowiązuje do takiego działania.

CO NAS WYRÓŻNIA


Doświadczenie


Kapitał ludzki


Profesjonalne doradztwo


Sprawdzone systemy


Najwyższa jakość


Polski produkt


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami, które obejmują szeroki wybór rozwiązań okiennych, w tym m.in:

WSPÓŁPRACUJEMY Z:


Klientami detalicznymi


Klientami instytucjonalnymi


Architektami i projektami


Firmami handlowymi


Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.