Posiadanie w portfolio tak dużej liczby systemów wymaga od nas niezawodnego i optymalnego parku maszynowego. Od 30 lat ciągle rozwijamy nasze zaplecze produkcyjne – naszą halę produkcyjną – wyposażając ją między innymi w najnowsze narzędzia produkcyjne, pozwalające sprawnie i niezawodnie produkować. Kładziemy bardzo duży nacisk na rozwój i usprawnianie procesu produkcji. Najnowocześniejsze narzędzia wykorzystywane przez nas w produkcji osłon okiennych, pozwalają na znaczne zwiększanie wydajności fabryki, jak i osiąganie bardzo wysokiej jakości produktów. Nasz nowoczesny park maszynowy ma duży potencjał produkcyjny. W naszej firmie ciągle powiększamy park maszynowy, podążając za nowościami i trendami.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami, które obejmują szeroki wybór rozwiązań okiennych, w tym m.in. rolety okienne, żaluzje czy plisy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami, które obejmują szeroki wybór rozwiązań okiennych, w tym m.in:

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.