30-letnia obecność firmy na rynku osłon okiennych, konsekwentnie realizowana polityka podnoszenia jakości oraz niezawodnego i optymalnego parku maszynowego sprawiły, iż produkty spółki funkcjonują różnych w obiektach. Wyroby produkowane w naszej firmie można spotkać na terenie całego kraju, jak również poza jego granicami.

Nasi eksperci chętnie przygotują szytą na miarę koncepcję. Doradzą jakie wybrać najbardziej sprawdzone systemy osłon okiennych, a także pomogą dobrać kolorystykę oraz rodzaj tkaniny, tak by całe pomieszczenie wraz z wyposażeniem tworzyło spójną stylistycznie całość i dzięki temu było przyjemnym miejscem Państwa codziennej pracy.

Jesteśmy niezwykle dumni z każdego naszego projektu dlatego poniżej przedstawiamy przykładowe realizacje, które zasługują na szczególną uwagę i zachęcamy do kontaktu.

Zapytaj o ofertęProjekty inwestycyjne


Kraty żaluzjowe stałe 50 Z

Markizy boczne

Markizy koszowe

Pergole z miękkim dachem segmentowym typu Baldachim

Pergole z miękkim dachem zwijanym

Rolety do okien dachowych

Rolety w kasecie dzień-noc

Rolety w kasecie z folią refleksyjną

Rolety Screen - wewnętrzne

Żaluzje pionowe aluminiowe

Żaluzje plisowane

Żaluzje plisowane duetki

Żaluzje poziome wewnętrzne aluminiowe perforowane 25 mm

Żaluzje poziome wewnętrzne aluminiowe 25 mm Venus

Żaluzje poziome wewnętrzne aluminiowe 50 mm

Żaluzje poziome wewnętrzne drewniane 50 mm

Żaluzje stałe 50Z

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami, które obejmują szeroki wybór rozwiązań okiennych, w tym m.in:

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.